خرید بک لینک از فروشگاه ساز 8 لوگو دیزاین خرید چراغ قوه چراغ قوه RL 330 T6 چراغ قوه
حذف در پنل کاربری [X]
چگونه تماس تصویری گروهی در واتس اپ ایجاد کنیم؟

اگر قصد دارد در واتس اپ تماس تصویری گروهی داشته باشید و نمی دانید باید چه کاری انجام دهید این مطلب را بخوانید تا یاد بگیرید چطور از تماس تصویری گروهی ،واتس اپ و قابلیت های آن استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید.قابلیت جدیدی که به واتس اپ اضافه شده، این است که می توانید به صورت گروهی تماس تصویری داشته باشید. مهم نیست که افراد مورد نظر چه مدل گوشی دارند، واتس اپ این ویژگی را دارد که با هر گوشی که برنامه را نصب کرده باشد صحبت کنید.برای برقرار کردن تماس تصویری گروهی اولین کار این است که یک گروه ویدئویی (group video) بسازید. روش های مختلفی برای این کار وجود دارد، اما ساده ترین راه این است که وارد بخش تماس ها (Calls) شوید، و همانطور که در تصویر می بینید روی گزینه تماس جدید بزنید. این گزینه با یک علامت مثبت در کنار عکس گوشی مشخص شده است.

بعد، روی New Group Call (گروه ویدئویی جدید) ضربه بزنید، و افرادی که می خواهید در تماس حضور داشته باشند را انتخاب کنید. شما می توانید به جز خودتان حداکثر 3 نفر دیگر را انتخاب کنید. وقتی این کار انجام شد، روی گزینه ویدئو که در بالای صفحه سمت راست قرار دارد ضربه بزنید تا تماس تصویری برقرار شود.اگر از قبل با یک نفر دیگر در حال صحبت هستید و می خواهید یک یا دو نفر دیگر را هم به این تماس تصویری دعوت کنید، هرگز نیازی به قطع تماس نیست.

برای این کار،روی قسمت بالای سمت راست صفحه ضربه بزنید تا آیکون Add Participation (اضافه کردن عضو جدید) ظاهر شود (این آیکون شبیه به یک آدمک است که در کنار آن یک علامت مثبت قرار دارد). وقتی روی آن ضربه بزنید وارد لیست تماس ها ومخاطبان می شوید و با انتخاب شما آن افراد وارد تماس تصویری خواهند شد.

تهیه شده در گروه چنار کالا


همچنین بخوانید

بررسی گوشی سامسونگ A70